Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü

0
804
Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü
Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü: Zayıflamak için bitkisel doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen zayıflama çayı kürü ile kısa süre içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü

Zayıflamak için bitkisel doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen zayıflama çayı kürü ile kısa süre içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Zayıflamak için doğal yöntemleri tercih edenler için önerilerde bulunan Ahmet Maranki, obezite hastalığı ile mücadelede önemli bilgiler aktarıyor. Zayıflamak için satılan bir çok ürün doğal olmaktan çok uzakta ve kimi zaman bu ilaçlar insan sağlığını da tehdit eder boyuta geliyor.

 

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için doğal yöntemleri kullanmak her zaman daha yararlıdır. Zayıflama ürünleri ile kilo vermeye çalışmak oldukça sağlıksız bir yöntemdir. Bu şekilde verilen kilolar bir süre sonra tekrardan alınmakta ve uzun vadede işe yaramamaktadır.

Ahmet Maranki zayıflama çayı tarifi ve uygulanışı şöyle;

Malzemeler


Otuz gram arpa Otuz gram mısır püskülü Otuz gram ayrık kökü

Hazırlanışı ve uygulanışı


Tüm malzemeleri tencereye doldurun ve içine bir litre su ekleyin. Bu şekilde malzemelerinizi 10 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra süzün. Bu karışımı limon yada bal ile tatlandırarak içebilirsiniz. Karışım her gün taze olarak hazırlanmalı ve tüketilmelidir.

 

Obezite hastaları için

Malzemeler

5 kuru incir 5 gülkurusu kayısı 5 tane mürdüm eriği

Hazırlanışı ve uygulanışı


Beş adet kuru incir, gülkurusu kayısı ve mürdüm eriğini bir litre suyun içinde şişirip tüketmelisiniz. Çayınızı içerken şeker yerine kullanabilir yada yiyerek tüketebilirsiniz.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Kürü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz